ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗΣ ΠΟΛΥΣΥΧΝΑΣΤΩΝ ΠΑΡΑΛΙΩΝ Δ ΠΛΑΤΑΝΙΑ 2024 2025
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
- Published
- 11 April 2024
- Submission deadline
- 15 May 2024, 15:30
- Estimated value
- €919,354
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00214513-2024
- Reference
- 0cac1231-6a39-4ee2-b843-e8478929344a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 75252000Servicios de rescate
Description
Όπως περιγράφεται στη Διακήρυξη
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00214513-2024 · 11 April 2024
- OJS · 72/2024 · 11 April 2024