«Ναυαγοσωστική κάλυψη παραλιών Δήμου Ναυπλιέων 2024»
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ
- Published
- 9 July 2024
- Submission deadline
- 22 July 2024, 13:00
- Estimated value
- €370,014
- Place of performance
- EL651
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00407738-2024
- Reference
- 56ec320d-d1cc-489b-b358-79b215e91618
- Official source
- Official source
CPV codes
- 92332000Servicios de playas
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών ναυαγοσωστικής κάλυψης των χαρακτηρισμένων ως πολυσύχναστων παραλιών του Δήμου Ναυπλιέων για τη θερινή περίοδο από 1/7/2024 έως και 30-9- 2024, σύμφωνα με το Π.Δ. 71/2020 και τα όσα ειδικά ορίζονται στη σχετική μελέτη της υπηρεσίας (βλ. αναλυτική διακήρυξη) Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 370.014,40 € μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: € 458.817,86). Η λήξη της σύμβασης ορίζεται στις 30-9-2024 αρχόμενη από την υπογραφή της σύμβασης. Αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Ι της αναλυτικής διακήρυξης και ειδικότερα στην υπ΄αριθμ. 6/2024 μελέτη της Δ/νσης Καθαριότητας, Περιβάλλοντος & Πρασίνου του Δήμου Ναυπλιέων.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00407738-2024 · 9 July 2024
- OJS · 132/2024 · 9 July 2024