Najam vozila
- Published
- 30 September 2025
- Submission deadline
- 28 October 2025, 13:00
- Estimated value
- €392,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00636976-2025
- Reference
- 30676bfb-d659-4341-aaac-49b08e2fd69e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34100000Vehículos de motor
Description
Predmet poziva za nadmetanje u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je ugovaranje usluge najma vozila, u skladu s tehničkim specifikacijama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji o nabavi.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Grupa 1 - Osobni automobil kompaktnog (hatchback) oblika karoserije | 34100000 Vehículos de motor | €111,463 |
| 2 | Grupa 2 - Osobni automobil limuzinskog (sedan) oblika karoserije | 34100000 Vehículos de motor | €116,657 |
| 3 | Grupa 3 - Osobni automobil SUV oblika karoserije | 34100000 Vehículos de motor | €160,284 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — KRITERIJ K1 • 7 - 8 s………………....1 BOD • 6 - 6,9 s ……………....5 BODOVA • 5 - 5,9 s ……………..10 BODOVA
- Quality — KRITERIJ K1 • 7 - 8 s………………....1 BOD • 6 - 6,9 s ……………....5 BODOVA • 5 - 5,9 s ……………..10 BODOVA
- Quality — KRITERIJ K1 …
Official publications
- TED · 00636976-2025 · 30 September 2025
- OJS · 187/2025 · 30 September 2025