Najam kombi vozila
- Published
- 24 October 2025
- Submission deadline
- 24 November 2025, 13:00
- Estimated value
- €162,500
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00701909-2025
- Reference
- d6c47245-7752-47dd-aa51-a0c4ba4c500e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60170000Alquiler de vehículos para el transporte de pasajeros con conductor
Description
Predmet nabave je najam 11 kombi vozila (8+1 sjedala) i dva furgon komija, na razdoblje od 12 mjeseci na području Republike Hrvatske.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Najam 11 putničkih kombi vozila (8+1 sjedala) | 60170000 Alquiler de vehículos para el transporte de pasajeros con conductor | €132,000 |
| 2 | Najam 2 kombi furgon vozila (tovarni kombi) | 60170000 Alquiler de vehículos para el transporte de pasajeros con conductor | €30,500 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Dodatni kilometri mjesečno po svakom ponuđenom vozilu.
- Quality — Naručitelj kao kriterij zelene javne nabave određuje emisiju CO2 g/km svakog ponuđenog vozila.
- Quality — Naručitelj kao kriterij određuje ponuđene dodatne kilometre za svako ponuđeno vozilo.
Official publications
- TED · 00701909-2025 · 24 October 2025
- OJS · 205/2025 · 24 October 2025