Nadzori građevinskih radova u luci Novi Vinodolski
- Published
- 3 December 2024
- Submission deadline
- 7 January 2025, 11:00
- Estimated value
- €301,000
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00738471-2024
- Reference
- bca2a7db-aadd-4c7b-97cb-d6ca1ba5550f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71247000Supervisión del trabajo de construcción
Description
Predmet ovog postupka javne nabave su nadzori građevinskih radova u luci Novi Vinodolski u dvije grupe: - Grupa 1 predmeta nabave: Stručni nadzor - Grupa 2 predmeta nabave: Voditelj projekta gradnje
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Stručni nadzor | 71247000 Supervisión del trabajo de construcción | €229,333 |
| 2 | Voditelj projekta gradnje | 71247000 Supervisión del trabajo de construcción | €71,667 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Broj provedenih projekata na kojima je imenovani Stručnjak 1 sudjelovao kao glavni nadzorni inženjer ili nadzorni inženjer za građevinske radove ili kao jednakovrijedan stručnjak prema primjenjivom…
- Quality — Broj provedenih projekata na kojima je imenovani Stručnjak 1 sudjelovao kao voditelj projekta gradnje, ili kao jednakovrijedan stručnjak prema primjenjivom propisu države pružanja usluga voditelja…
Official publications
- TED · 00738471-2024 · 3 December 2024
- OJS · 235/2024 · 3 December 2024
Other tenders from ŽUPANIJSKA LUČKA UPRAVA NOVI VINODOLSKI