El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Nadogradnja sigurnosne i aktivne mrežne infrastrukture

Buyer: Agencija za plaćanja

Published
19 September 2024
Submission deadline
30 October 2024, 10:00
Estimated value
€260,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00564810-2024
Reference
73867c83-b401-4105-846a-88c7fbe28736
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet nabave je nadogradnja sigurnosne i aktivne mrežne infrastrukture. Nadogradnja infrastrukture potrebna je zbog povećanja potrebnih resursa u cilju adekvatne podrške poslovnim procesima. Predmet nabave u Grupi 1 - Nadogradnja vatrozidne infrastrukture je nadogradnja postojeće vatrozidne infrastrukture zbog prestanka podrške proizvođača postojećih vatrozidnih uređaja, proširenje postojećih kapaciteta mrežnih vatrozida informacijskog sustava na lokacijama Naručitelja u cilju unaprjeđenja raspoloživih mrežnih resursa te nadogradnja sustava s višefaktorskom autentifikacijom zbog podizanja razine sigurnosti sustava od sigurnosnih prijetnji krađe korisničkih i administrativnih pristupnih podataka. U okviru izvršenja ugovora o javnoj nabavi nužno je uz isporuku robe istu: - instalirati prema popisu lokacija (Prilog VII) te - konfigurirati, - povezati u postojeći sustav - testirati cjelokupan sustav i - dokumentirati novonastalu konfiguraciju. Predmet nabave u Grupi 2 - Sigurnosni nadzor mrežnog prometa je oprema za sigurnosni nadzor mrežnog prometa za 1800 IP adresa (korisnici, poslužitelji i uređaji) te automatsko otkrivanje i zaštitu od malicioznih aktivnosti na mrežnoj, si…

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Nadogradnja vatrozidne infrastrukture
HR050
32424000 Infraestructura de red €130,000
2 Sigurnosni nadzor mrežnog prometa
HR050
32424000 Infraestructura de red €130,000

Award criteria

Official publications