Nadogradnja Pexip sustava
- Published
- 28 August 2025
- Submission deadline
- 26 September 2025, 10:00
- Estimated value
- €192,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00562423-2025
- Reference
- fd86de91-3bed-435c-ac75-178f7e6e8121
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48510000Paquetes de software de comunicación
Description
Naručitelj provodi otvoreni postupak javne nabave s ciljem sklapanja ugovora o nadogradnji Pexip Infinity Server sustava za višestrane konferencije. Naručitelj trenutno koristi Pexip kapaciteta 30 trajnih (perpetual) portova te je potrebno proširenje i nadogradnja za dodatna 84 porta na bazi godišnje pretplate tako da ukupno 114 učesnika može istovremeno komunicirati.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao nefinancijski kriterij određuje tehničku kvalitetu ponude koja se promatra kroz specifična iskustva stručnjaka u području koja su vezana uz predmet nabave, kako bi se osigurala…
Official publications
- TED · 00562423-2025 · 28 August 2025
- OJS · 164/2025 · 28 August 2025