NADGRADNJA PROCESA OBDELAVE BLATA NA CČN DOMŽALE - KAMNIK
Buyer: JAVNO PODJETJE CENTRALNA ČISTILNA NAPRAVA DOMŽALE - KAMNIK d.o.o.
- Published
- 29 March 2024
- Submission deadline
- 6 May 2024, 10:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00190508-2024
- Reference
- ca029ecd-9573-4c67-9a17-b02084a8734d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45252000Trabajos de construcción de plantas de tratamiento de aguas residuales, plantas depuradoras y plantas de incineración de desperdicios
Description
Javno naročilo obsega izgradnjo tehnološkega objekta za sušenje blata na CČN Domžale-Kamnik. Umestitev novega postrojenja za sušenje blata s sekundarno opremo je predvidena na severno-vzhodni strani lokacije CČN Domžale-Kamnik na prostem platoju in sicer v območju okoljske infrastrukture čistilne naprave. V objektu sušenja blata so predvideni poleg postrojenja za srednjetemperaturno sušenje blata tudi pomožni tehnološki sklopi kot so, prostor za shranjevanje kemikalij – manjše skladišče, toplotna postaja, elektro prostor, rezervacija prostora za kasnejšo vgradnjo postrojenja za strojno zgoščanje bata in zbiranje posušenega blata v abroll kontejnerje. Ob glavnem objektu bodo umeščeni sekundarni objekti, zalogovnik dehidriranega blata, strojnica, opcijsko silos posušenega blata, mokro kemično čiščenje zraka, biofilter za končno čiščenje zraka in na severnem delu lokacije pod delom obstoječe nadstrešnice kotlovnica na lesno biomaso. Dela se bodo izvajala po določilih FIDIC rumene knjige.
Award criteria
- Price — Podan v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila
- Quality — Podan v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila
Official publications
- TED · 00190508-2024 · 29 March 2024
- OJS · 64/2024 · 29 March 2024
Other tenders from JAVNO PODJETJE CENTRALNA ČISTILNA NAPRAVA DOMŽALE - KAMNIK d.o.o.
- DOBAVA KEMIKALIJ ZA TEHNOLOŠKI PROCES CČN ZA OBDOBJE TREH LET
- DOBAVA KEMIKALIJ ZA TEHNOLOŠKI PROCES CČN ZA OBDOBJE TREH LET
- PREVZEM IN OBDELAVA ODPADKOV ZA DVE LETI S SKLENITVIJO OKVIRNEGA SPORAZUMA
- NADGRADNJA PROCESA OBDELAVE BLATA NA CČN DOMŽALE - KAMNIK
- PREVZEM IN OBDELAVA ODPADKOV ZA DVE LETI S SKLENITVIJO OKVIRNEGA SPORAZUMA
- Varovanje z varnostniki na objektih Centralne čistilne naprave Domžale- Kamnik
- NADGRADNJA PROCESA OBDELAVE BLATA NA CČN DOMŽALE - KAMNIK
- NADGRADNJA PROCESA OBDELAVE BLATA NA CČN DOMŽALE - KAMNIK
- Varovanje z varnostniki na objektih Centralne čistilne naprave Domžale- Kamnik
- NADGRADNJA PROCESA OBDELAVE BLATA NA CČN DOMŽALE - KAMNIK