DOBAVA KEMIKALIJ ZA TEHNOLOŠKI PROCES CČN ZA OBDOBJE TREH LET
Buyer: JAVNO PODJETJE CENTRALNA ČISTILNA NAPRAVA DOMŽALE - KAMNIK d.o.o.
- Published
- 28 April 2025
- Submission deadline
- 26 May 2025, 10:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00272990-2025
- Reference
- b3e7b8ee-ade4-4254-8ba5-15f13a92fa12
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24300000Productos químicos inorgánicos y orgánicos básicos
Description
Naročnik JP Centralna čistilna naprava Domžale-Kamnik d.o.o., vabi vse zainteresirane ponudnike, da predložijo svojo ponudbo po zahtevah dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila (razpisne dokumentacije) za javno naročilo »Dobava kemikalij za tehnološki proces CČN za obdobje treh let«. Naročilo je razdeljeno na 6 sklopov, ki predstavljajo posamezne kemikalije ali skupine kemikalij, vsebina sklopov je podrobneje navedena v razpisni dokumentaciji. Podrobnejši podatki o posameznih sklopih, so razvidni iz tehničnih specifikacij, ki so sestavni del te razpisne dokumentacije.
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | železov (III) klorid, železov (II) klorid, zmes železovega (II) klorida in polihidroksi aluminijevega klorida, polihidroksi aluminijev klorid (PAC) | 24300000 Productos químicos inorgánicos y orgánicos básicos | — |
| 2 | polielektrolit za strojno zgoščanje pregnitega blata in za zgoščanje odvečnega (sekundarnega) blata, kationski v vodi topni polimer-poliakrilamid | 24300000 Productos químicos inorgánicos y orgánicos básicos | — |
| 3 | aktivno oglje v obliki pelet | 24300000 Productos químicos inorgánicos y orgánicos básicos | — |
| 4 | antipenilec (za aerobne in anaerobne pogoje) | 24300000 Productos químicos inorgánicos y orgánicos básicos | — |
| 5 | snov, deklarirana kot zunanji vir ogljika za proces denitrifikacije | 24300000 Productos químicos inorgánicos y orgánicos básicos | — |
| 6 | metanol, natrijev hidrogen karbonat, ocetna kislina, fosforna kislina | 24300000 Productos químicos inorgánicos y orgánicos básicos | — |
Award criteria
- Price — Izbran bo najcenejši ponudnik.
- Price — Izbran bo najcenejši ponudnik.
- Price — Izbran bo najcenejši ponudnik.
- Price — Izbran bo najcenejši ponudnik.
- Price — Izbran najcenejši ponudnik.
- Price — Izbran bo ponudnik z najnižjo ceno.
Official publications
- TED · 00272990-2025 · 28 April 2025
- OJS · 82/2025 · 28 April 2025
Other tenders from JAVNO PODJETJE CENTRALNA ČISTILNA NAPRAVA DOMŽALE - KAMNIK d.o.o.
- DOBAVA KEMIKALIJ ZA TEHNOLOŠKI PROCES CČN ZA OBDOBJE TREH LET
- PREVZEM IN OBDELAVA ODPADKOV ZA DVE LETI S SKLENITVIJO OKVIRNEGA SPORAZUMA
- NADGRADNJA PROCESA OBDELAVE BLATA NA CČN DOMŽALE - KAMNIK
- PREVZEM IN OBDELAVA ODPADKOV ZA DVE LETI S SKLENITVIJO OKVIRNEGA SPORAZUMA
- Varovanje z varnostniki na objektih Centralne čistilne naprave Domžale- Kamnik
- NADGRADNJA PROCESA OBDELAVE BLATA NA CČN DOMŽALE - KAMNIK
- NADGRADNJA PROCESA OBDELAVE BLATA NA CČN DOMŽALE - KAMNIK
- Varovanje z varnostniki na objektih Centralne čistilne naprave Domžale- Kamnik
- NADGRADNJA PROCESA OBDELAVE BLATA NA CČN DOMŽALE - KAMNIK
- PREVZEM IN OBDELAVA ODPADKOV ZA DVE LETI S SKLENITVIJO OKVIRNEGA SPORAZUMA