El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Nadgradnja in konsolidacija diskovnega sistema Netapp in Dell EMC Unity

Buyer: MINISTRSTVO ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO

Published
11 July 2025
Submission deadline
11 August 2025, 10:00
Place of performance
SI041
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00453756-2025
Reference
dc39735d-94dc-4e43-baeb-9ea536587e04
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet javnega naročila je nadgradnja in konsolidacija diskovnih sistemov Netapp in Dell EMC Unity za povečanje pomnilniških kapacitet in visoke razpoložljivosti produkcijskega okolja sistemov za nadzor morskega ribištva v skladu s tehničnimi specifikacijami, št. 430-109/2025. Javno naročilo je razdeljeno na dva (2) sklopa: • SKLOP 1: Nadgradnja in konsolidacija diskovnega sistema Netapp, • SKLOP 2: Nadgradnja in konsolidacija diskovnega sistema Dell EMC Unity.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 SKLOP 1: Nadgradnja in konsolidacija diskovnega sistema Netapp
SI041
48800000 Sistemas y servidores de información
2 SKLOP 2 Nadgradnja in konsolidacija diskovnega sistema Dell EMC Unity
SI041
48800000 Sistemas y servidores de información

Award criteria

Official publications

Other tenders from MINISTRSTVO ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO