Nabava vozila
Buyer: DRŽAVNA GEODETSKA UPRAVA
- Published
- 14 March 2025
- Submission deadline
- 15 April 2025, 10:00
- Estimated value
- €160,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00168069-2025
- Reference
- a52faed8-7415-4c56-8517-476d15760cbe
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34110000Automóviles para pasajeros
Description
Državna geodetska uprava je državna upravna organizacija koja poslove iz svoga djelokruga obavlja u Središnjem uredu u Zagrebu te u područnim uredima za katastar i odjelima i ispostavama, ukupno 113 lokacija. Poslovi iz djelokruga odnose se i na terenske poslove, posebno u odnosu na izvršenje Višegodišnjeg programa katastarskih izmjera građevinskih područja 2021-2030., za koje je djelatnicima potrebno osigurati vozila. Vozila koja trenutno posjeduje Državna geodetska uprava su prosječne starosti 17 godina, gotovo 50 % vozila je starije od 20 godina te su troškovi održavanja značajni. Stoga je potrebno obnoviti vozni park novim vozilima. Predmet postupka javne nabave je nabava vozila sve prema opisima iz Troškovnika. Vozilo mora biti novo, nekorišteno, zadnji dostupni model, godina proizvodnje 2025 ili novije.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kao dokaz roka isporuke, a u svrhu ocjene ponude po ovom kriteriju odabira, ponuditelj ispunjava odgovarajući dio u EOJN RH prilikom predaje ponude te se ne dostavlja dodatna, posebna izjava.
Official publications
- TED · 00168069-2025 · 14 March 2025
- OJS · 52/2025 · 14 March 2025