El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Nabava vozila

Buyer: DRŽAVNA GEODETSKA UPRAVA

Published
13 September 2024
Submission deadline
15 October 2024, 10:00
Estimated value
€160,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00549785-2024
Reference
aec8cfef-7c78-499a-8c25-90145ce68e46
Official source
Official source

CPV codes

Description

Državna geodetska uprava je državna upravna organizacija koja poslove iz svoga djelokruga obavlja u Središnjem uredu u Zagrebu te u područnim uredima za katastar i odjelima i ispostavama, ukupno 113 lokacija. Poslovi iz djelokruga odnose se i na terenske poslove, posebno u odnosu na izvršenje Višegodišnjeg programa katastarskih izmjera građevinskih područja 2021-2030., za koje je djelatnicima potrebno osigurati vozila. Vozila koja trenutno posjeduje Državna geodetska uprava su prosječne starosti 17 godina, gotovo 50 % vozila je starije od 20 godina te su troškovi održavanja značajni. Stoga je potrebno obnoviti vozni park novim vozilima. Predmet postupka javne nabave je nabava vozila sve prema opisima iz Troškovnika. Vozila moraju biti nova, nekorištena, zadnji dostupni model, godina proizvodnje 2024 ili novije. Grupa 1. Vozilo tip 1. Grupa 2. Vozila tip 2.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Vozilo tip 1.
HR050
34110000 Automóviles para pasajeros €30,000
2 Vozilo tip 2.
HR050
34110000 Automóviles para pasajeros €130,000

Award criteria

Official publications