Nabava UZV uređaja
- Published
- 29 August 2025
- Submission deadline
- 29 September 2025, 08:00
- Estimated value
- €390,400
- Place of performance
- HR024
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00564026-2025
- Reference
- 8a5e6057-b785-4963-ab29-3e26cafdf6c1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33124120Aparatos de ultrasonidos para diagnóstico
Description
Predmet nabave je Nabava UZV uređaja, sukladno tehničkim specifikacijama, navedenim u Troškovniku i prema ovoj dokumentaciji o nabavi. Uređaji moraju biti novi i nekorišteni. Ugovorenom vrijednošću nabave obuhvaćeni su, među ostalim i slijedeći troškovi: 1. isporuka i instalacija novog uređaja do pune funkcije te izvršene sve instalacijske i slične pripreme i prilagodbe koje su nužne za smještaj i puštanje u rad uređaja, od strane ovlaštene osobe na lokaciji Naručitelja te dostava svih dodatnih artikala neophodnih za rad uređaja (kablovi, konektori, periferni uređaji i sl.), 2. sav potrebni pribor za korištenje, podešavanje i puštanje u rad, 3. puštanje u probni rad, 4. edukacija osoblja Naručitelja, 5. dostave tehničke dokumentacije i uputstava za rukovanje, na hrvatskom jeziku, 6. osiguravanja ispravnog i propisanog rada uređaja kroz cijeli jamstveni period, 7. osiguravanja 24-satnog ovlaštenog servisa za uređaj te dostave popisa certificiranih servisera, preslika njihovih certifikata i brojeva telefona za kontakt, 8. osiguravanja besplatnih preventivnih godišnjih servisa uređaja tijekom trajanja jamstvenog roka, redovito (preventivno) servisiranje te za servisiranje po…
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Grupa 1 . UZV uređaj za potrebe OHBP-a | 33124120 Aparatos de ultrasonidos para diagnóstico | €49,267 |
| 2 | Grupa 2 . UZV uređaj za potrebe Ginekologije | 33124120 Aparatos de ultrasonidos para diagnóstico | €82,733 |
| 3 | Grupa 3 . UZV uređaj za potrebe JIL-a | 33124120 Aparatos de ultrasonidos para diagnóstico | €72,000 |
| 4 | Grupa 4 . UZV uređaj s dopplerom za potrebe RTG-a | 33124120 Aparatos de ultrasonidos para diagnóstico | €120,000 |
| 5 | Grupa 5 . UZV uređaj s fibroscanom za potrebe Infektologije | 33124120 Aparatos de ultrasonidos para diagnóstico | €66,400 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Necjenovni kriterij za odabir ponude je trajanje jamstvenog roka za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku. Najkraće dopušteno trajanje jamstvenog roka je 24 mjeseca, od dana potpisa Zapisnika o…
Official publications
- TED · 00564026-2025 · 29 August 2025
- OJS · 165/2025 · 29 August 2025
Other tenders from Opća bolnica Dr. Josip Benčević Slavonski Brod
- OPERACIJSKI MIKROSKOP
- Potrošni materijali za transfuzijsku dijagnostiku
- Potrošni materijal za hemodijalizu
- Nabava lijekova lenalidomid, abirateron i faricimab do sklapanja Ugovora po provedbi zajedničke javne nabave
- Žurna nabava lijekova avapritinib, glofitamab i epcoritamab do sklapanja Ugovora po provedbi zajedničke javne nabave
- Žurna nabava lijekova avapritinib, glofitamab i epcoritamab do sklapanja Ugovora po provedbi zajedničke javne nabave
- Nabava lijekova pembrolizumab, ublituksimab, avapritinib i zanubrutinib do sklapanja Ugovora po provedbi postupka zajedničke nabave
- Nabava lijekova pembrolizumab, ublituksimab, avapritinib i zanubrutinib do sklapanja Ugovora po provedbi postupka zajedničke nabave
- Potrošni materijali za transfuzijsku dijagnostiku
- Potrošni materijal za hemodijalizu