El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesEU-funded

Nabava usluge izrade prijedloga Projekta komasacije i provedbe komasacije

Buyer: MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE

Published
19 May 2025
Submission deadline
6 June 2025, 10:00
Estimated value
€30,000,000
Place of performance
HR028
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00320075-2025
Reference
326e419a-6e96-4606-8996-e5858ba420b4
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet nabave je nabava usluge izrade prijedloga Projekta komasacije i provedbe komasacije, a sve sukladno tehničkoj specifikaciji za svakugrupu posebno i troškovniku za svaku pojedinu grupu predmeta nabave. Ukupna procijenjena vrijednost predmeta nabave iznosi: 30.000.000,00 € bez PDV-a, dok je procijenjena vrijednost za: GRUPU 1 - Usluga izrade prijedloga Projekta komasacije i usluga provedbe komasacije na području Grada Novske, za koju se provodi postupak javne nabave iznosi: 1.115.000,00 € bez PDV-a; GRUPU 2 - Usluga izrade prijedloga Projekta komasacije i provedba komasacije na području Općine Lipovljani, za koju se provodi postupak javne nabave iznosi: 700.000,00 € bez PDV-a; Postupak/postupci javne nabave za ostatak procijenjene vrijednosti nabave odnosno za ostale grupe će se provesti naknadno.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 GRUPA 1 - Usluga izrade prijedloga Projekta komasacije i usluga provedbe komasacije na području Grada Novske
HR028
71250000 Servicios de arquitectura, ingeniería y agrimensura €1,115,000
2 GRUPA 2 – Nabava usluge izrade prijedloga Projekta komasacije i provedbe komasacije na području Općine Lipovljani
HR028
71250000 Servicios de arquitectura, ingeniería y agrimensura €700,000

Award criteria

Official publications