El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesAccelerated procedure

Nabava transformatora 35/21(10,5) kV 8 i 16 MVA

Buyer: HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.

Published
7 May 2024
Submission deadline
27 May 2024, 10:00
Estimated value
€1,824,776
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00270071-2024
Reference
a0e7f18d-c4ef-430b-86bd-1e515c2296f5
Official source
Official source

CPV codes

Description

Naručitelj HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o. Ulica grada Vukovara 37, 10000 Zagreb OIB: 46830600751 na temelju ZJN 2016 provodi otvoreni postupak javne nabave transformatora 35/21(10,5) kV 8 i 16 MVA u kojem svaki zainteresirani gospodarski subjekt može podnijeti ponudu radi sklapanja ugovora o javnoj nabavi za robu na razdoblje od 16 (šesnaest) mjeseci.

Award criteria

Official publications

Other tenders from HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.

See all →