Nabava službenih automobila na leasing
- Published
- 2 September 2025
- Submission deadline
- 1 October 2025, 12:00
- Estimated value
- €400,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00570692-2025
- Reference
- 2959ef54-b7f4-40c1-91bf-ee7813054469
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34110000Automóviles para pasajeros
Description
Predmet nabave je sedam osobnih automobila putem operativnog leasinga, sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u Tehničkim specifikacijama i Troškovniku iz ove Dokumentacije o nabavi. Brojčana oznaka predmeta nabave i opis iz Jedinstvenog rječnika javne nabave (CPV): 34110000-1 Osobni automobili. Osobni automobil mora biti novi i nekorišten. Nije dozvoljeno nuditi testna ili demo vozila. Ponuđeni automobili moraju imati godinu proizvodnje 2025. ili noviju. Ponuditelj je dužan nuditi isključivo cjelokupan predmet nabave iz ove Dokumentacije o nabavi. Naručitelj ovom javnom nabavom obnavlja svoj vozni park. Vozni park Naručitelja se sastoji od ukupno 8 osobnih automobila, jedan je u vlasništvu naručitelja i starosti 8 godina, a temeljem trenutnog ugovora o javnoj nabavi/ugovora o leasingu Naručitelj raspolaže sa 6 osobnih automobila koji će u trenutku isteka postojećeg ugovora o javnoj nabavi/ugovora o leasingu biti starosti 8 godina.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao kriterij određuje trajanje tvorničkog jamstva proizvođača, odnosno jamstva Ponuditelja na boju. Ponuditelj se obvezuje da besplatno otkloniti kvarove i neispravnosti na originalnim…
- Quality — Naručitelj će dodijeliti dodatne bodove za razvijenost ovlaštene servisne mreže za ponuđenu marku vozila koja se nudi na području Grada Zagreba i Zagrebačke županije. Minimalni uvjet je najmanje…
- Quality — Predmetni automobil nije objekt trenutnog važećeg ugovora o javnoj nabavi (preostalih 6 automobila je) te je što ranije isporuka isporuka navedenog navedenog automobila iznimno važna radi osiguranja…
Official publications
- TED · 00570692-2025 · 2 September 2025
- OJS · 167/2025 · 2 September 2025
Other tenders from HRVATSKA AGENCIJA ZA NADZOR FINANCIJSKIH USLUGA
- Prijenosna računala i oprema za prijenosna računala
- Sustav za regulatorno izvještavanje
- Prijenosna računala i oprema za prijenosna računala
- Prijenosna računala i oprema za prijenosna računala
- Sustav za regulatorno izvještavanje
- Prijenosna računala i oprema za prijenosna računala
- Nabava službenih automobila na leasing
- Usluga vanjskog Centra za sigurnosne operacije (SOC)
- Usluga vanjskog Centra za sigurnosne operacije (SOC)