Nabava razne opreme za potrebe Oddelka za prehrano in dietetiko
Buyer: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
- Published
- 19 June 2024
- Submission deadline
- 19 July 2024, 12:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00363910-2024
- Reference
- 14a1f216-21bd-407d-8c63-df43880eb8cb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39310000Equipo de catering
Description
Naročnik je javno naročilo razdelil na posamezne sklope in sicer: - Sklop 1: Nabava električne parnokonvekcijske pečice - Sklop 2: Nabava termo posod - Sklop 3: Nabava vozičkov za transport hrane - Sklop 4: Nabava parnega kotla z okroglo posodo - Sklop 5: Nabava delilne linije Ponudniki lahko ponudijo opremo, ki je predmet tega javnega naročila, v celoti ali za posamezni sklop. Predmet javnega naročila je podrobneje opredeljen v Specifikaciji zahtev naročnika.
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Nabava električne parnokonvekcijske pečice | 39310000 Equipo de catering | — |
| 2 | Nabava termo posod | 39310000 Equipo de catering | — |
| 3 | Nabava vozičkov za transport hrane | 39310000 Equipo de catering | — |
| 4 | Nabava parnega kotla z okroglo posodo | 39310000 Equipo de catering | — |
| 5 | Nabava delilne linije | 39310000 Equipo de catering | — |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00363910-2024 · 19 June 2024
- OJS · 118/2024 · 19 June 2024
Other tenders from UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
- POTROŠNI MATERIAL ZA ARTROSKOPIJE
- NABAVA ČITALCA ZA MIKROMREŽE IN SEKVENATORJA ZA GENOMSKE ANALIZE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM
- Odstranjevanje in obdelava odpadkov
- POTROŠNI MATERIAL ZA ARTROSKOPIJE
- Dodatni material za popravila in vzdrževanje - ponovitev
- PRIPRAVA IN PORCIONIRANJE GOTOVIH OBROKOV HRANE ZA PACIENTE NEGOVALNE BOLNIŠNICE UKC MARIBOR NA LOKACIJI POHORJA, KI SE IZVAJAJO NA OKOLJU…
- Dobava pralnih sredstev - okolju prijazni detergenti za pranje perila
- Genomsko testiranje za odločitev o zdravljenju s kemoterapijo pri bolnicah z zgodnjim rakom dojke za premenopavzalne bolnice in za bolnice…
- POTROŠNI MATERIAL ZA RAZŠIRJENO SPREMLJANJE VITALNIH FUNKCIJ
- Zakup licenc PALO ALTO