NABAVA RAZNE ENDOSKOPSKE OPREME
Buyer: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
- Published
- 6 February 2025
- Submission deadline
- 11 March 2025, 11:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00082594-2025
- Reference
- 6db6bd30-7b17-4eae-b78e-07ae08e929fa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
Description
Javno naročilo je razdeljeno na sklope: - Sklop 1: ENDOSKOPSKI ULTRAZVOČNI PUNKCIJSKI LINEARNI VIDEOBRONHIALNI ENDOSKOP ZA TRANSBRONHIALNO IGELNO ASPIRACIJO S POTROŠNIM MATERIALOM - Sklop 2: LAPAROSKOPSKI STOLP S POTROŠNIM MATERIALOM - Sklop 3: TORAKOSKOPSKA VIDEO LINIJA S POTROŠNIM MATERIALOM Predmet javnega naročila je tudi : - dobava potrošnega materiala za opremo in sicer za obdobje štirih (4) let od sklenitve okvirnega sporazuma in vzdrževanje (preventivno in korektivno) v času garancijske dobe. Predmet javnega naročila je podrobneje opredeljen v Specifikaciji zahtev naročnika in razpisni dokumentaciji.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | - Sklop 1: ENDOSKOPSKI ULTRAZVOČNI PUNKCIJSKI LINEARNI VIDEOBRONHIALNI ENDOSKOP ZA TRANSBRONHIALNO IGELNO ASPIRACIJO S POTROŠNIM MATERIALOM | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 2 | Sklop 2: LAPAROSKOPSKI STOLP S POTROŠNIM MATERIALOM | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 3 | Sklop 3: TORAKOSKOPSKA VIDEO LINIJA S POTROŠNIM MATERIALOM | 33100000 Equipamiento médico | — |
Award criteria
- Price — Merilo, ki bo uporabljeno pri izbiri najugodnejšega ponudnika: - najnižja skupna ponudbena vrednost ponudbe za posamezni sklop, v EUR brez DDV. Naročnik bo navedeno merilo pri ocenjevanju ponudb…
Official publications
- TED · 00082594-2025 · 6 February 2025
- OJS · 26/2025 · 6 February 2025
Other tenders from UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
- POTROŠNI MATERIAL ZA ARTROSKOPIJE
- NABAVA ČITALCA ZA MIKROMREŽE IN SEKVENATORJA ZA GENOMSKE ANALIZE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM
- Odstranjevanje in obdelava odpadkov
- POTROŠNI MATERIAL ZA ARTROSKOPIJE
- Dodatni material za popravila in vzdrževanje - ponovitev
- PRIPRAVA IN PORCIONIRANJE GOTOVIH OBROKOV HRANE ZA PACIENTE NEGOVALNE BOLNIŠNICE UKC MARIBOR NA LOKACIJI POHORJA, KI SE IZVAJAJO NA OKOLJU…
- Dobava pralnih sredstev - okolju prijazni detergenti za pranje perila
- Genomsko testiranje za odločitev o zdravljenju s kemoterapijo pri bolnicah z zgodnjim rakom dojke za premenopavzalne bolnice in za bolnice…
- POTROŠNI MATERIAL ZA RAZŠIRJENO SPREMLJANJE VITALNIH FUNKCIJ
- Zakup licenc PALO ALTO