NABAVA RADNIH STROJEVA
Buyer: GRAD ZAGREB
- Published
- 4 June 2025
- Submission deadline
- 16 June 2025, 09:30
- Estimated value
- €530,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00360548-2025
- Reference
- 1e5b4491-1d7f-4b42-9b12-5aef69887f6a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144710Cargadoras sobre ruedas
Description
Opis: Predmet nabave su radni strojevi CPV oznaka i naziv: 34144710-8 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | RADNI STROJ ZA MANIPULACIJU OTPADOM | 34144710 Cargadoras sobre ruedas | €380,000 |
| 2 | TELESKOPSKI UTOVARIVAČ | 34144710 Cargadoras sobre ruedas | €150,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj je odredio minimalni jamstveni rok u trajanju od 24 mjeseca. U jamstvo se ubrajaju sve usluge i roba koje se traže tijekom trajanja jamstvenog roka opisane u opisu predmeta nabave.…
- Quality — Naručitelj je odredio minimalni rok isporuke 5 dana, a maksimalni rok isporuke u trajanju od 180 dana od dana potpisa Ugovora o javnoj nabavi.
Official publications
- TED · 00360548-2025 · 4 June 2025
- OJS · 106/2025 · 4 June 2025