Nabava računala putem operativnog leasinga
Buyer: GRAD RIJEKA
- Published
- 13 October 2025
- Submission deadline
- 11 November 2025, 10:00
- Estimated value
- €552,000
- Place of performance
- HR031
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00670407-2025
- Reference
- 5b08c5fb-f06e-4acf-8c44-b3b91a638a9e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30236000Equipo informático diverso
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je nabava informatičke opreme (računala, prijenosna računala i monitori) putem operativnog leasinga sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji o nabavi. Ponuditelj je obvezan Naručitelju ponuditi isključivo tehnološki novu i nekorištenu opremu. Ponuditelj je dužan uz ponudu dostaviti posebnu specifikaciju plana otplate leasinga po mjesecima (otplatni plan). Detaljan opis predmeta nabave definiran je u PRILOGU 2. Specifikacija opreme i Troškovniku – PRILOG 3. ove Dokumentacije o nabavi.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Vidjeti dokument KRITERIJ ZA ODABIR PONUDE TE RELATIVNI PONDER KRITERIJA
Official publications
- TED · 00670407-2025 · 13 October 2025
- OJS · 196/2025 · 13 October 2025