Nabava pokretnog dijagnostičkog centra
Buyer: Dom zdravlja Vukovar
- Published
- 17 May 2024
- Submission deadline
- 17 June 2024, 08:00
- Estimated value
- €457,200
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00292372-2024
- Reference
- 14edd5ca-361c-4b6a-80cf-3f90e9a82175
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34100000Vehículos de motor
Description
Predmet javnog nadmetanja je nabava vozila s mobilnim mamografom i ultrazvučnim aparatom, sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji o nabavi. Budući da se vozilo i oprema u jamstvenom roku (definiranom u Prilogu 1. Tehničke specifikacije, koji ne smije biti kraći od dvije godine) mora održavati u ovlaštenom servisu, te zbog nesmetanog obavljanja posla za Naručitelja i zavisnih financijskih troškova, ponuditelj mora dostaviti ispunjenu Izjavu o servisnoj mreži (Prilog 3.) kojom jamči da će servis ponuđenog vozila za vrijeme trajanja jamstvenog roka biti omogućen u ovlaštenom servisu udaljenom maksimalno 50 km od sjedišta naručitelja. Također, obzirom da se ugrađena medicinska oprema mora održavati od strane ovlaštenog servisa, te zbog nesmetanog obavljanja posla za Naručitelja i zavisnih financijskih troškova, ponuditelj mora dostaviti ispunjenu Izjavu o osiguranom servisu (Prilog 4.) kojom jamči da će servis medicinske opreme za vrijeme trajanja jamstvenog roka (koji ne smije biti kraći od dvije godine) biti omogućen u sjedištu naručitelja. Predmet nabave uključuje nabavu i isporuku jednog vozila s mobilnim mamografom i ultrazvu…
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje rok isporuke vozila od dana potpisa ugovora. Rok isporuke moguće je iskazivati isključivo cijelim brojem (ne decimalnim) u danima (npr. 60, 65, 70 i…
Official publications
- TED · 00292372-2024 · 17 May 2024
- OJS · 96/2024 · 17 May 2024