Nabava opreme za projekt "Biokovka 5.0."
Buyer: Specijalna bolnica BIOKOVKA
- Published
- 26 June 2025
- Submission deadline
- 14 July 2025, 10:01
- Estimated value
- €807,020
- Place of performance
- HR035
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00414246-2025
- Reference
- 9bfc339f-79fe-448a-bc23-6a66bc5444a3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39313000Equipo de hostelería
Description
Predmet nabave je isporuka opreme za opremanje Specijalne bolnice Biokovka, sukladno tehničkoj specifikaciji koja je sastavni dio dokumentacije o nabavi. Nabava je podijeljena u sedam (8) grupa koje se obuhvaćaju ovim postupkom, a svaka grupa predstavlja funkcionalnu cjelinu: 1. Računalna i telekomunikacijska oprema 2. Industrijske perilice rublja 3. Oprema za domaćinstvo 5. Stolovi i stolice 6. Oprema za kuhinju 7. Oprema za fitness 8. Uređaj za zbrinjavanje biootpada – Digestor Sukladno članku 23. stavku 2. točki 3. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine, broj 120/16 i 114/22), Grupa 4 – Samostojeći uređaj za izradu koktela – nije obuhvaćena ovim postupak javne nabave u smislu procedure, već će za tu grupu biti proveden postupak jednostavne nabave. Naručitelj će predmetni postupak javne nabave provesti u skladu s internim Pravilnikom o provedbi postupaka javne nabave Ustanove.
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Računalna i telekomunikacijska oprema | 39313000 Equipo de hostelería | €74,000 |
| 2 | Industrijske perilice rublja | 39313000 Equipo de hostelería | €55,000 |
| 3 | Oprema za domaćinstvo | 39313000 Equipo de hostelería | €34,460 |
| 4 | Stolovi i stolice | 39313000 Equipo de hostelería | €169,800 |
| 5 | Oprema za kuhinju | 39313000 Equipo de hostelería | €331,800 |
| 6 | Oprema za fitness | 39313000 Equipo de hostelería | €96,960 |
| 7 | Uređaj za zbrinjavanje biootpada - Digestor | 39313000 Equipo de hostelería | €35,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Jamstveni rok ima značenje jamstvenog roka za kvalitetu isporučene i montirane robe. Jamstveni rok označava vremensko razdoblje u kojem odabrani ponuditelj garantira za kvalitetu isporučene i…
Official publications
- TED · 00414246-2025 · 26 June 2025
- OJS · 120/2025 · 26 June 2025