NABAVA OBRTNIČKIH I ELEKTROINSTALACIJSKIH RADOVA STALNOG POSTAVA MUZEJA (INTERIJERSKI ELEMENTI POSTAVA)
Buyer: GRAD ZAGREB
- Published
- 18 June 2024
- Lots
- 1
- Notice number
- 00360275-2024
- Reference
- ed509824-340d-45cf-9f59-cb76b29b4425
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45421153Instalación de muebles empotrados
Description
Predmet nabave je: NABAVA OBRTNIČKIH I ELEKTROINSTALACIJSKIH RADOVA STALNOG POSTAVA MUZEJA (INTERIJERSKI ELEMENTI POSTAVA) – ponovljeni postupak. Predmet nabave su obrtnički i elektroinstalacijski radovi stalnog postava muzeja - interijerski elementi postava, a u okviru radova na rekonstrukciji i dogradnji novog Hrvatskog prirodoslovnog muzeja– Palače Amadeo, Zagreb, Demetrova 1, na projektu Hrvatskog prirodoslovnog muzeja - „Čuvar baštine kao katalizator razvoja, istraživanja i učenja – novi Hrvatski prirodoslovni muzej”, jer Naručitelju prilikom objave Dokumentacije o javnom nadmetanju za predmet nabave „Radovi na rekonstrukciji i dogradnji novog Hrvatskog prirodoslovnog muzeja – Palače Amadeo, Zagreb, Demetrova 1, u Elektroničkom oglasniku javne nabave RH dana 2.04.2021. godine, a koja je obuhvaćala dvije Grupe: Grupa 1. Nabava građevinsko-obrtničkih radova i elektroinstalacijskih radova, ...
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| DIZZ CONCEPT d.o.o. | €151,890 | — |
Official publications
- TED · 00360275-2024 · 18 June 2024
- OJS · 117/2024 · 18 June 2024