Nabava namještaja i opreme za unutarnje uređenje
Buyer: THALASSOTHERAPIA CRIKVENICA
- Published
- 22 July 2025
- Submission deadline
- 25 August 2025, 12:00
- Estimated value
- €228,289
- Place of performance
- HR031
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00477586-2025
- Reference
- dd5730f8-c8b2-4436-a452-dcfa9d0d9158
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39150000Mobiliario y equipo diverso
Description
Nabava namještaja i opreme za unutarnje uređenje zgrade Smiljka smještene unutar kompleksa THALASSOTHERAPIA CRIKVENICA Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju PGŽ. Ponuđeni predmet nabave mora udovoljavati svim tehničkim zahtjevima iz Dokumentacije o nabavi opisanim u pripadajućem troškovniku. Odabrani ponuditelj je dužan isporučiti i ugraditi predmet nabave u skladu s DoN-om, ponudom, ugovorom o javnoj nabavi i projektnom dokumentacijom.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij za odabir ekonomski najpovoljnije ponude određuje jamstveni rok za namještaj. Minimalni jamstveni rok je 12 mjeseci od dana primopredaje ugrađenog namještaja za…
Official publications
- TED · 00477586-2025 · 22 July 2025
- OJS · 138/2025 · 22 July 2025