El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

Nabava nadzemnih spremnika s opremom

Buyer: GRAD PULA-POLA

Published
29 August 2024
Submission deadline
27 September 2024, 10:00
Estimated value
€482,891
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00519176-2024
Reference
099af754-50b9-4ae2-ad2d-a0ff13ec1c97
Official source
Official source

CPV codes

Description

Javna nabava nadzemnih spremnika s opremom obuhvaća nabavu: 1. Nadzemni kontejner sa bubnjem i elektroničnim uređajem sa mješani komunalni otpad od min 3.200l - max 3.500l 2. Nadzemni kontejner sa bubnjem i elektroničkim uređajem za mješani komunalni otpad od min 2.400l - max 3.000l 3. Nadzemni kontejner sa kliznim vratima i elektroničkim uređajem za plastiku od min 3.200l - 3.500l 4. Nadzemni kontejner sa kliznim vratima i elektroničkim uređajem za papir/karton od min 3.200l - 3.500l 5. Elektronička korisnička pametna kartica sve sukladno Specifikaciji tehničkih karakteristika i ostalim uvjetima iz DON-a. Nadzemni spremnici i oprema moraju biti novi i nekorišteni. Nabava spremnika za papir/karton i plastiku te elektroničke korisničke pametne kartice je sufinancirana od strane Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost. NAZIV PROJEKTA: Javni poziv za neposredno sufinanciranje poticanja mjera odvojenog sakupljanja komunalnog otpada BROJ: JP ZO-2/2023 OPIS: Predmet JP za poticanje mjera odvojenog sakupljanja komunalnog otpada je sufinanciranje nabave komunalne opreme i uređaja u svrhu odvojenog sakupljanja komunalnog otpada. Detaljan opis predmeta nabave dan je u Spe…

Award criteria

Official publications