El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Nabava motornih vozila

Buyer: MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE

Published
2 January 2025
Submission deadline
31 January 2025, 11:00
Estimated value
€799,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00001102-2025
Reference
5cc20c2e-7db3-42f2-beec-267d743af74c
Official source
Official source

CPV codes

Description

Naručitelj provodi postupak javne nabave motornih vozila po grupama: 1. GRUPA 1 kombi vozilo za prijevoz osoba (8+1 ili 7+1 sjedala) - 1 komad; 2. GRUPA 2 lako dostavno vozilo sa 5 sjedećih mjesta - 20 komada; 3. GRUPA 3 osobno vozilo niže srednje klase - 4 komada. Predmetna vozila predviđena su za korištenje prvenstveno u svrhu provedbe kontrole i nadzora u ribarstvu, odnosno bit će na raspolaganju ribarskim inspektorima u svim lokalnim/regionalnim ispostavama Uprave ribarstva, no moći će se po potrebi koristiti i za druga područja rada pod nadležnošću Uprave ribarstva koja se u većoj ili manjoj mjeri isprepliću s osnovnim aktivnostima nadzora i kontrole.

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 kombi vozilo za prijevoz osoba (8 + 1 ili 7 + 1 sjedala)
HR050
34100000 Vehículos de motor €50,000
2 lako dostavno vozilo sa 5 sjedećih mjesta
HR050
34100000 Vehículos de motor €600,000
3 osobno vozilo niže srednje klase
HR050
34100000 Vehículos de motor €149,000

Award criteria

Official publications