NABAVA MEDICINSKE OPREME STRADALE U POTRESU
Buyer: GRAD ZAGREB
- Published
- 9 September 2024
- Submission deadline
- 19 September 2024, 11:00
- Estimated value
- €760,000
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00537690-2024
- Reference
- 71fd2408-68d4-413d-b115-f44060d1caa4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33190000Instrumentos y aparatos médicos diversos
Description
NABAVA MEDICINSKE OPREME STRADALE U POTRESU CPV oznaka i naziv: 33190000-8 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Stomatološke jedinice | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €660,000 |
| 2 | Ostala medicinska oprema u stomatologiji | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €100,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalni rok isporuke je 60 dana od dana obostranog potpisa ugovora o javnoj nabavi. Navedeni rok isporuke uključuje svu potrebnu instalaciju i edukaciju osoblja.
Official publications
- TED · 00537690-2024 · 9 September 2024
- OJS · 175/2024 · 9 September 2024