Nabava kuverata i papira za ispis
Buyer: APIS IT d.o.o.
- Published
- 31 October 2025
- Submission deadline
- 8 December 2025, 12:00
- Estimated value
- €1,000,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00721932-2025
- Reference
- 1bebb1c2-0b7a-49bb-8f6a-cbef6402f78c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30199000Artículos de papelería y otros artículos
Description
Predmet nabave je nabava kuverata i papira za ispis. Detaljni opis predmeta nabave s naznačenim minimalno potrebnim tehničkim specifikacijama nalazi se u obrascu PRILOG 1. Opis predmeta nabave i količinama iskazanim u Troškovniku – PRILOG 2.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj je ovaj kriterij kvalitete kao kriterij za odabir/kvalitete odredio s obzirom na procijenjenu vrijednost nabave te ozbiljnost i važnost predmeta nabave ovog postupka javne nabave za…
Official publications
- TED · 00721932-2025 · 31 October 2025
- OJS · 210/2025 · 31 October 2025