Nabava komunalnih vozila putem financijskog leasinga
Buyer: Komunalac d.o.o.
- Published
- 31 December 2025
- Submission deadline
- 2 February 2026, 11:00
- Estimated value
- €400,000
- Place of performance
- HR024
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00871012-2025
- Reference
- f6ae6329-dcf3-422a-9ae2-cb55c9a3537c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144510Vehículos para desperdicios
Description
Nabava komunalnih vozila putem financijskog leasinga Grupa 1- Komunalno vozilo za prikupljanje i odvoz otpada zapremnine 16m³ (1 komad) Grupa 2- Kamion samopodizač kontejnera 5m³ i 7m³ (1 komad) Detaljan opis predmeta nabave Priloga 2. Tehničke specifikacije i Prilog 1. Prijedlog ugovora o javnoj nabavi iz priloga ove Dokumentacije o nabavi.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Komunalno vozilo za prikupljanje i odvoz otpada zapremnine 16m³ (1 komad) | 34144510 Vehículos para desperdicios | €220,000 |
| 2 | Kamion samopodizač kontejnera 5m³ i 7m³ (1 komad) | 34144510 Vehículos para desperdicios | €180,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Minimalno trajanje jamstva na podvozje i nadogradnju vozila iznosi 36 mjeseci. Opseg jamstva definiran je člankom 11. Priloga 1- Prijedlog ugovora o javnoj nabavi, koji je sastavni dio Dokumentacije…
- Quality — Rok isporuke cjelokupnog predmeta nabave označava vremensko razdoblje u kalendarskim danima, u kojem se ponuditelj obvezuje isporučiti predmet nabave. Rok isporuke počinje teći od dana stupanja…
- Quality — Servis za podvozje je ovlaštena servisna stanica ili automehaničarska radionica koja je ovlaštena od strane proizvođača podvozja. Udaljenost servisa za podvozje se mjeri kao najkraća cestovna…
- Quality — Minimalno trajanje jamstva na podvozje i nadogradnju vozila iznosi 36 mjeseca. Opseg jamstva definiran je člankom 11. Priloga 1- Prijedlog ugovora o javnoj nabavi, koji je sastavni dio Dokumentacije…
Official publications
- TED · 00871012-2025 · 31 December 2025
- OJS · 252/2025 · 31 December 2025