Nabava integriranog poslovno-informacijskog sustava (IPIS) - prelazak na digitalnu transformaciju
Buyer: Specijalna bolnica BIOKOVKA
- Published
- 1 October 2024
- Submission deadline
- 30 October 2024, 11:11
- Estimated value
- €601,703
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00589149-2024
- Reference
- 57ec0724-1d24-4cce-a2c9-ee4f9aaca69a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72211000Servicios de programación de sistemas y software de usuario
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je nabava usluga Integriranog informacijskog sustava i digitalizacije Biokovke, kojim Naručitelj realizira dio aktivnosti projekta „Biokovka 5.0 - zelena i digitalna tranzicija specijalne bolnice Biokovka u funkciji razvoja lječilišnog i wellness turizma visoke dodane vrijednosti", UODBS Rbr. NPOO.C1.6.R1-I1.01-V3.0013 sufinanciranog sredstvima iz Nacionalnog plana oporavka i otpornosti (NPOO). Predmet nabave je jasno i nedvosmisleno opisan u Projektu integriranog informacijskog sustava [IIS-a] i digitalizacije u SB Biokovka [dalje: Projekt] od dana 23.kolovoza 2024. godine i koji je sastavni dio dokumentacije ove javne nabave. Predmet nabave je nadograditi – unaprijediti i implementirati suvremeni integralni informacijski sustav te digitalizirati poslovne procese specijalne bolnice Biokovka. Nadmetanje ima za cilj poboljšati i unaprijediti informacijski sustav Biokovke, koji će u potpunosti zadovoljiti potrebe Biokovke te vrijediti dulje vrijeme i biti na visokoj razini zadovoljenja stvarnih potreba Biokovke, najmanje slijedećih deset godina i dulje. Postojeća programska podrška ne zadovoljavaju svekolike potrebe Biokovke, a posebno ne zadovolja…
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Broj projekata/ugovora, u kojima je stručnjak bio u ulozi voditelja projekata ili voditelja razvojnog tima, na projektima koji su trajali minimalno 6 mjeseci, a čiji je predmet nabave bila…
- Quality — Posjedovanje važećeg PMP (Project Management Professional) ili jednakovrijednog certifikata kojim se dokazuju kompetencije i iskustvo u upravljanju projektima
- Quality — Broj projekata/ugovora, u kojima je stručnjak bio u ulozi arhitekta sustava, a čija je vrijednost bila minimalno 200.000 EUR (bez PDV-a)
- Quality — Broj izvršenih projekata / ugovora integriranog poslovno-informacijskog sustava u ulozi arhitekta sustava s aktivnim korisnicima i/ili projekata / ugovora integriranog poslovno-informacijskog sustava…
- Quality — Posjedovanje važećeg TOGAF 9 ili jednakovrijednog certifikata kojim se dokazuje iskustvo u uspostavi arhitekture složenih informacijskih sustava
- Quality — Broj projekata/ugovora, u kojima je stručnjak bio u ulozi poslovnog analitičara, na projektima čiji je predmet nabave bila implementacija i/ili nadogradnja i/ili održavanje informacijskih sustava…
- Quality — Posjedovanje važećeg PMI-PBA (PMI Professional in Business Analyst) ili jednakovrijednog certifikata kojim se dokazuje izvrsnost u poslovnoj analizi složenih informacijskih sustava
- Quality — Broj projekata/ugovora, u kojima je stručnjak bio u ulozi stručnjaka za dizajn i razvoj baze podataka, a čija je vrijednost bila minimalno 200.000 EUR (bez PDV-a)
- Quality — Posjedovanje važećeg certifikata ili uvjerenja o osposobljenosti za dizajn i implementaciju rješenja na data platformi u oblaku - položen Exam 70-473: Designing and Implementing Cloud Data Platform…
Official publications
- TED · 00589149-2024 · 1 October 2024
- OJS · 191/2024 · 1 October 2024