El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Nabava električnih autobusa

Buyer: LIBERTAS-DUBROVNIK d.o.o. za prijevoz putnika, putnička agencija

Published
11 June 2025
Submission deadline
10 July 2025, 12:00
Estimated value
€9,793,000
Place of performance
HR037
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00373173-2025
Reference
7eb8e7f9-c6c6-455f-8802-08699460165b
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet javne nabave je nabava 2 solo gradsko - prigradska niskopodna autobusa i 12 solo gradskih niskopodnih autobusa koji se pokreću na električnu energiju s osposobljavanjem osoblja Naručitelja za rukovanje i održavanje autobusa, sukladno Troškovnicima, Tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Solo gradsko - prigradski niskopodni autobus
HR037
34144910 Autobuses eléctricos €1,399,000
2 Solo gradski niskopodni autobus
HR037
34144910 Autobuses eléctricos €8,394,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from LIBERTAS-DUBROVNIK d.o.o. za prijevoz putnika, putnička agencija

See all →