Nabava dveh RTG aparatov s C lokom z vzdrževanjem
Buyer: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
- Published
- 3 October 2025
- Submission deadline
- 3 November 2025, 12:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00648833-2025
- Reference
- d6fc95f3-9aa2-4f73-bc38-d3747b66bbdd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33111000Aparatos para radiología
Description
Naročnik je javno naročilo razdelil na posamezne sklope in sicer: - Sklop 1: Nabava RTG aparata s C lokom z vzdrževanjem za potrebe abdominalne, urološke in plastične kirurgije, - Sklop 2: Nabava RTG aparata s C lokom z vzdrževanjem za potrebe ortopedije. Predmet javnega naročila za sklop 1 je nakup rabljene opreme, letnik proizvodnje 2018 ali novejši, ki mora biti v brezhibnem uporabnem stanju ter preventivno vzdrževanje opreme za obdobje 5 let od primopredaje opreme. Predmet javnega naročila za sklop 2 je nakup rabljene opreme, letnik proizvodnje 2019 ali novejši, ki mora biti v brezhibnem uporabnem stanju ter preventivno vzdrževanje opreme za obdobje 5 let od primopredaje opreme. Ponudniki lahko ponudijo opremo, ki je predmet tega javnega naročila, v celoti ali za posamezni sklop. Predmet javnega naročila je podrobneje opredeljen v Specifikaciji zahtev naročnika.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Nabava RTG aparata s C lokom z vzdrževanjem za potrebe abdominalne, urološke in plastične kirurgije | 33111000 Aparatos para radiología | — |
| 2 | Nabava RTG aparata s C lokom z vzdrževanjem za potrebe ortopedije | 33111000 Aparatos para radiología | — |
Award criteria
- Price — Najnižja končna vrednost ponudbe za posamezni sklop v EUR brez DDV.
Official publications
- TED · 00648833-2025 · 3 October 2025
- OJS · 190/2025 · 3 October 2025
Other tenders from UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
- POTROŠNI MATERIAL ZA ARTROSKOPIJE
- NABAVA ČITALCA ZA MIKROMREŽE IN SEKVENATORJA ZA GENOMSKE ANALIZE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM
- Odstranjevanje in obdelava odpadkov
- POTROŠNI MATERIAL ZA ARTROSKOPIJE
- Dodatni material za popravila in vzdrževanje - ponovitev
- PRIPRAVA IN PORCIONIRANJE GOTOVIH OBROKOV HRANE ZA PACIENTE NEGOVALNE BOLNIŠNICE UKC MARIBOR NA LOKACIJI POHORJA, KI SE IZVAJAJO NA OKOLJU…
- Dobava pralnih sredstev - okolju prijazni detergenti za pranje perila
- Genomsko testiranje za odločitev o zdravljenju s kemoterapijo pri bolnicah z zgodnjim rakom dojke za premenopavzalne bolnice in za bolnice…
- POTROŠNI MATERIAL ZA RAZŠIRJENO SPREMLJANJE VITALNIH FUNKCIJ
- Zakup licenc PALO ALTO