Nabava DMS sustava
Buyer: Središnja agencija za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije
- Published
- 14 July 2025
- Submission deadline
- 11 August 2025, 10:00
- Estimated value
- €440,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00457892-2025
- Reference
- f4ac0e55-70aa-4f85-941f-48aec9e7802f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72212482Servicios de desarrollo de software de inteligencia empresarial
Description
Predmet javnog nadmetanja je nabava DMS sustava sukladno funkcionalnim zahtjevima iz Projektnog zadatka i količinama navedenim u Troškovniku. Predmet nabave obuhvaća uslugu izrade informacijskog sustava, uslugu redovnog održavanja izrađenog informacijskog sustava te uslugu proširenog održavanja. Opis predmeta nabave nalazi se u dokumentu Prilog 2 - Projektni zadatak, koji čini prilog Dokumentacije o nabavi. Sučelje isporučenog rješenja treba biti na hrvatskom jeziku.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje specifično iskustvo 5 stručnjaka osoblja pružatelja usluge kako bi se osigurala uspješna i pravovremena provedba ugovora o pružanju usluga koje su predmet ove…
- Quality — Budući da Naručitelj želi osigurati nabavu upravo onakvog informacijskog sustava koje zadovoljava njegove potrebe, Naručitelj će bodovati dodatne funkcionalnosti ponuđenog rješenja sukladno…
Official publications
- TED · 00457892-2025 · 14 July 2025
- OJS · 132/2025 · 14 July 2025
Other tenders from Središnja agencija za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije
- Informatička oprema
- Nabava DMS sustava
- Usluga čišćenja poslovnog prostora
- Usluga čišćenja poslovnog prostora
- Usluga čišćenja poslovnog prostora
- Najam motornih vozila
- Najam motornih vozila
- Usluga čišćenja poslovnog prostora
- Najam motornih vozila
- Nabava uređaja za neprekidno napajanje i jednogodišnjih licenci.