Nabava datacentra putem operativnog leasinga (zajednička nabava s komunalnim i trgovačkim društvima)
Buyer: GRAD RIJEKA
- Published
- 29 August 2025
- Submission deadline
- 10 September 2025, 09:00
- Estimated value
- €1,280,000
- Place of performance
- HR031
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00564364-2025
- Reference
- f25e74db-f3dd-4840-9260-80d2ed2a63a8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30236000Equipo informático diverso
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je zajednička nabava data centra putem operativnog leasinga na razdoblje od 60 mjeseci (5 godina) sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji o nabavi. Nabavlja se roba, programska oprema i usluga kako slijedi: ugradnja i konfiguracija poslužitelja, nadogradnja i konfiguracija diskovnog sustava, ugradnja i konfiguracija LAN i SAN infrastrukture, nadogradnja postojećeg sustava sigurnosnog kopiranja, usluga vođenja projekta, migracija postojećih servisa na novu infrastrukturu, dokumentiranje. Ponuditelj je obvezan Naručitelju ponuditi isključivo tehnološki novu i nekorištenu opremu. Korisnici zajedničke nabave sudjeluju u ukupnoj vrijednosti nabave kako slijedi: Korisnici Udio (%) Grad Rijeka 52,00% Energo d.o.o. 10,00% Rijeka plus d.o.o. 16,00% KD Čistoća d.o.o. 8,00% KD Autotrolej d.o.o. 8,00% KD Kozala d.o.o. 2,00% Poslovni sustavi d.o.o. 4,00% SVEUKUPNO 100,00% Ponuditelj je dužan uz ponudu dostaviti posebnu specifikaciju plana otplate leasinga po mje…
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — U dijelu dokumentacije Kriteriji kvalitativnog odabira gospodarskog subjekta s uputama, Obrazovne i stručne kvalifikacije traži se da Ponuditelj ima na raspolaganju stručnjake koji će biti angažirani…
Official publications
- TED · 00564364-2025 · 29 August 2025
- OJS · 165/2025 · 29 August 2025