El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Nabava cestovnih vozila putem operativnog leasinga (po grupama)

Buyer: HŽ INFRASTRUKTURA d.o.o.

Published
3 April 2025
Submission deadline
11 April 2025, 12:00
Estimated value
€1,185,000
Place of performance
HR050
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00216849-2025
Reference
9eb789f8-7423-48b3-8f17-84b5161fc726
Official source
Official source

CPV codes

Description

Sklapa se ugovor o javnoj nabavi za 42 nova cestovna vozila putem operativnog leasinga s održavanjem i ostatkom vrijednosti, na vremensko trajanje od 5 (pet) godina, sukladno tehničkoj specifikaciji predmeta nabave, troškovniku i ovoj dokumentaciji o nabavi. Ponuditelj mora ponuditi cjelokupnu količinu robe iz troškovnika, a koja se traži u nadmetanju. Ponude samo za dio tražene količine iz troškovnika neće se razmatrati. Ponuditelj je dužan ponuditi i isporučiti robu na način da ista odgovara svim uvjetima koji su navedeni u tehničkoj specifikaciji predmeta nabave, dokumentaciji o nabavi i troškovniku. Ponuditelj je obvezan naručitelju ponuditi isključivo nova i nekorištena vozila.

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 OSOBNO VOZILO SUV 4X4
HR050
34110000 Automóviles para pasajeros €261,000
2 OSOBNO VOZILO SUV
HR050
34110000 Automóviles para pasajeros €140,000
3 OSOBNO VOZILO SREDNJE KLASE HATCHBACK
HR050
34110000 Automóviles para pasajeros €784,000

Award criteria

Official publications