Ν. 11/2024 ΕΣΗΔΗΣ: 354059
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ
- Published
- 16 July 2024
- Submission deadline
- 27 August 2024, 11:00
- Estimated value
- €201,613
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00425692-2024
- Reference
- 7d75d1fc-1bf3-4e4c-ab72-8e2a87a64806
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09135100Petróleo para calefacción
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΛΥΨΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2025, 2026
Award criteria
- Price — Ανάδοχος αναδεικνύεται ο προσφέρων τη συνολική χαμηλότερη τιμή – ήτοι το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) (η οποία εφαρμόζεται κατά την ημέρα παράδοσης κάθε ποσότητας) επί της νόμιμα…
Official publications
- TED · 00425692-2024 · 16 July 2024
- OJS · 137/2024 · 16 July 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ
- Σύναψη εκτελεστικών συμβάσεων στο πλαίσιο της αριθμ. 55644/06-06-2023 (ΑΔΑ: 69Β946ΜΤΛΚ-4Θ4, ΑΔΑΜ: 23SYMV012823978) ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΙΣΙΟ -…
- Διακήρυξη 13 / 2025
- Συντήρηση – υποστήριξη του ΠΣ Εργάνη για περίοδο δύο ετών
- Διακήρυξη για τη παροχή υπηρεσιών φύλαξης του Υπουργείου Εργασίας
- Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων
- Διακήρυξη 8/2024
- Συντήρηση – υποστήριξη του ΠΣ Εργάνη για περίοδο δύο ετών
- Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων
- Οριζόντια Τεχνική Υποστήριξη του Υπουργείου Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων μέσω της δημιουργίας Γραφείου Διαχείρισης Έργων (PMO) για τα…
- Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων