El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

Motociklistički kompleti

Buyer: MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA

Published
10 March 2025
Submission deadline
7 April 2025, 10:00
Estimated value
€1,191,350
Place of performance
HR050
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00153392-2025
Reference
853fdf0d-d54e-4831-a9c8-b0dc261b7cdb
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet javnog nadmetanja u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava motociklističkih kompleta u skladu s propisnikom, tehničkim specifikacijama, troškovnicima, grupama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Grupa 1 - Moto komplet
HR050
35811200 Uniformes de policía €627,350
2 Grupa 2 - Moto kacige
HR050
35811200 Uniformes de policía €564,000

Award criteria

Official publications