Modularni stupovi za dalekovode
- Published
- 31 May 2024
- Submission deadline
- 3 July 2024, 12:00
- Estimated value
- €2,100,000
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00321637-2024
- Reference
- 669c2949-5c6c-4168-a6fc-a1d2ccfc5134
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44212224Postes para líneas aéreas
Description
Predmet nabave ovog postupka je nabava modularnih dalekovodnih stupova sa svom opremom (Grupa 1) i rezervne opreme za modularne stupove SBB (Grupa 2), u količini i skladu s tehničkim karakteristikama navedenim u DON, kojima se u cijelosti poštuju sva načela javne nabave, a za potrebe obavljanja djelatnosti HOPS-a d.d.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Modularni stupovi | 44212224 Postes para líneas aéreas | €1,800,000 |
| 2 | Rezervna oprema za modularne stupove | 44212224 Postes para líneas aéreas | €300,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — U Prilogu 1 - Kriterij za odabir ponude
Official publications
- TED · 00321637-2024 · 31 May 2024
- OJS · 105/2024 · 31 May 2024
Other tenders from Hrvatski operator prijenosnog sustava d.d.
- Nabava opreme za revitalizaciju DV 220 kV Pehlin – Divača (dionica na području RH)
- Sustav za oporavak od kibernetičkih napada
- Usluga hortikulturnog uređenja zelenih površina; Grupa 3 Košnja trave u elektroenergetskim objektima
- Produljenje podrške proizvođača za IBM programsku opremu tehničkog sustava vođenja
- Produljenje podrške proizvođača za IBM programsku opremu tehničkog sustava vođenja
- Isporuka spojne i ovjesne opreme, izolatorskih lanaca, provodnih izolatora, Grupa 6: Nabava potpornih izolatora
- Nabava opreme za revitalizaciju DV 220 kV Pehlin – Divača (dionica na području RH)
- Održavanje pristupne telekomunikacijske opreme proizvođača DNWP
- Ispitni uređaji i instrumenti, grupa 4: Uređaj za ispitivanje relejne zaštite
- 110 kV prekidači