Modernizacija sustava javne rasvjete Općine Donja Voća
Buyer: Općina Donja Voća
- Published
- 6 September 2024
- Submission deadline
- 9 September 2024, 10:00
- Estimated value
- €250,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00536451-2024
- Reference
- fa758046-3544-45aa-8d37-6ccfeae82543
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34993000Luces para el alumbrado de carreteras
Description
Naručitelj provodi otvoreni postupak javne nabave u cilju ugovaranja modernizacije sustava javne rasvjete Općine Donja Voća modelom višegodišnjeg najma (5 godina), a sve na način, pod uvjetima i u rokovima kako je to propisano Dokumentacijom o nabavi i njenim prilozima. Predmet nabave je modernizacija Sustava javne rasvjete, a u skladu sa svim standardima i zahtjevima propisanim ovom dokumentacijom o nabavi i svim njenim prilozima, važećim zakonskim i podzakonskim propisima te pravilima struke, a s ciljem poboljšanja energetske učinkovitosti sustava javne rasvjete. Predmetom nabave smatra se zamjena i dopuna svjetiljki javne rasvjete umjesto postojećih zajedno sa svom potrebnom opremom, dijelovima i elementima do potpune funkcionalnosti te cjelokupno održavanje istoga u periodu najma, tzv. „ključ u ruke“ model.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Rok za isporuku predmeta koji naručitelj nabavlja
- Quality — Jamstveni rok robe i radova koje naručitelj nabavlja
- Quality — Rok u kojem ponuditelj može zamijeniti neispravnu opremu za vrijeme trajanja ugovora
Official publications
- TED · 00536451-2024 · 6 September 2024
- OJS · 174/2024 · 6 September 2024