El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Meteoroloogiliste mõõteseadmete soetamine (Keskkonnaagentuur)

Buyer: Riigi Tugiteenuste Keskus

Published
6 June 2024
Submission deadline
10 July 2024, 11:00
Estimated value
€111,800
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00335726-2024
Reference
15c3f5ac-6db2-42f7-8fa8-1e429729b424
Official source
Official source

CPV codes

Description

Keskkonnaagentuur soovib osta meteoroloogilised mõõteseadmed. Hange on jaotatud kaheks osaks: 1) Sademete andurid ja päikese näitajate mõõteseadmed / Sensors for precipitation and solar instruments; 2) Veeandurid / Water measurement sensors. Hanketeates esitatud hankelepingu aluskuupäev on eeldatav st hankelepingu täitmine algab alates lepingu sõlmimisest arvestusega, et lepingu täitmise tähtaeg on alusdokumentides sätestatud lõpptähtaeg. The starting date of the procurement contract stated in the procurement notice is indicative, meaning that the execution of the procurement contract begins from the signing of the contract, taking into account that the deadline for contract performance is the final deadline stipulated in the procurement documents.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Sademete andurid ja päikese näitajate mõõteseadmed
EE001
38120000 Instrumentos de meteorología €110,000
2 Veeandurid
EE001
38120000 Instrumentos de meteorología €1,800

Award criteria

Official publications