Mellkasi szívók, szűrők, filterek beszerzése
Buyer: Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
- Published
- 19 May 2025
- Submission deadline
- 19 June 2025, 14:00
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00320389-2025
- Reference
- 6147a788-0b25-45c9-a022-659bd3d54650
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Ajánlatkérő számára mellkasi szívók, szűrők, filterek beszerzése, 21 részben, összesen 54 955 db/24 hónap eszköz beszerzése Keretszerződés keretében Amennyiben az adott részben több termék szerepel, úgy a részben szereplő összes termékre ajánlatot kell tenni. Ajánlatkérő valamennyi részben a teljesítés során az ajánlati felhívásban részenként külön-külön előírt keretösszeg 70%-ának megfelelő érték szerinti megrendelésre vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a teljesítés során az adott részben előírt keretösszegen felül (az egységár vagy más szerződéses feltételek módosítása nélkül), a nettó keretösszeg 30%-ának megfelelő mértékben vételi jog opciót tart fenn. Ajánlatkérő vételi jogát a szerződés időtartama alatt az ajánlatban rögzített áron jogosult gyakorolni. Ajánlatkérő által valamennyi részben meghatározott mennyiség becsült mennyiség, melyek tájékoztató jellegűek.
Lots (21)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zárt mellkasi szívórendszer újszülött | 33140000 Material médico fungible | — |
| 2 | Zárt mellkasi szívórendszer Felnőtt | 33140000 Material médico fungible | — |
| 3 | Zárt mellkasi szívórendszer | 33140000 Material médico fungible | — |
| 4 | Lélegeztető filter Felnőtt | 33140000 Material médico fungible | — |
| 5 | Lélegeztető filter Gyermek | 33140000 Material médico fungible | — |
| 6 | Bakt.filt.MaquetServo I,,ServoU típ.lélegezt.géphe | 33140000 Material médico fungible | — |
| 7 | Baktériumfilter DRÄGER EVITA típ.lélegeztetőgéphez | 33140000 Material médico fungible | — |
| 8 | Filter GE R860 lélegeztetőgéphez | 33140000 Material médico fungible | — |
| 9 | Önpárásító filter tubushoz | 33140000 Material médico fungible | — |
| 10 | Baktérium és vírusfilter altatógéphez, felnőtt | 33140000 Material médico fungible | — |
| 11 | Baktérium és vírusfilter altatógéphez, gyerek | 33140000 Material médico fungible | — |
| 12 | CO2 elnyelőszóda Drager altatógéphez | 33140000 Material médico fungible | — |
| 13 | CO2 elnyelő szódatartály | 33140000 Material médico fungible | — |
| 14 | Szóda Maquet Flow-I altatógéphez | 33140000 Material médico fungible | — |
| 15 | Páracsapda Maquet Flow-I altatógéphez | 33140000 Material médico fungible | — |
| 16 | Baktériumszűrő mellkasszívó készülékhez | 33140000 Material médico fungible | — |
| 17 | Infúziós szűrő | 33140000 Material médico fungible | — |
| 18 | Csapra szerelhető vízszűrő és hozzátartozó adapter | 33140000 Material médico fungible | — |
| 19 | Zuhanyra szerelhető vízszűrő | 33140000 Material médico fungible | — |
| 20 | Szívásmegszakító szelep | 33140000 Material médico fungible | — |
| 21 | Visszaáramlás gátló szelep branül végére | 33140000 Material médico fungible | — |
Award criteria
- Price — Mindösszesen nettó ajánlati ár Ft/24 hó
- Quality — 2.) 1.tétel vonatkozásában a HME-F kivitel megléte (igen / nem)
Official publications
- TED · 00320389-2025 · 19 May 2025
- OJS · 95/2025 · 19 May 2025
Other tenders from Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
- EVAR, FEVAR érsebészeti beavatk.szüks.eszk.besz
- Mellkastámasztó mellény beszerzése
- Vesz.hulladék elszáll.,Vesz.hulladéktárolók besz.
- Varróanyagok beszerzése I.
- Hosszútávú beült.mech.keringéstám.eszk.besz.
- Neochord rendszer beszerzése
- Cardiohelp, ECMO szettek beszerzése
- ACT mérő készülék és fogyóanyagok beszerzése
- NeoChord DS-1000 trans.chordae behely.rendsz.besz.
- Oxigenátor és csőkészlet beszerzése