Medicinski potrošni materijal 1
- Published
- 27 January 2025
- Estimated value
- €577,725
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00054745-2025
- Reference
- 381e6d8b-1d28-4d25-ae1c-6b19e385dfe1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Predmet nabave je medicinski potrošni materijal, sukladno tehničkim specifikacijama, navedenim u Troškovniku i prema ovoj dokumentacijom o nabavi. Predmet nabave se isporučuje sukcesivno, prema zahtjevu za isporuku Naručitelja i dostavlja na mjesta isporuke u roku koji ne može biti duži od 7 kalendarskih dana, od dana zahtjeva za isporuku (sukladno ponudi ponuditelja). U krajnjem roku izvršenja moraju biti izvršene sve ugovorne obveze Ugovaratelja. Roba se smatra isporučenom a Ugovorna obveza izvršena trenutkom predaje robe i uređene popratne dokumentacije nabave Naručitelju. Početak isporuke je određen Ugovorom o javnoj nabavi. Ugovor se zaključuje na period od 12 mjeseci. Naručitelj ima sklopljene Ugovore za nabavu predmetne robe u trajanju do 30.11.2024. godine. Njihovim istekom započinje isporuka po Ugovorima koji će se sklopiti temeljem ovog postupka javne nabave. Količina predmeta nabave je okvirna, utvrđena Troškovnikom, po procijenjenim količinama te će se nabavljati sukcesivno, prema dinamici utvrđenoj zahtjevima za isporuku Naručitelja. Naručitelj će kupovati robu prema svojim stvarnim potrebama te nije obvezan kupiti cjelokupnu okvirnu količinu navedenu u Troškovn…
Lots (26)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Grupa 1. Zavojni materijal 1 | 33140000 Material médico fungible | €14,802 |
| 2 | Grupa 2. Zavojni materijal 2 | 33140000 Material médico fungible | €14,471 |
| 3 | Grupa 3. Brizgalice, igle | 33140000 Material médico fungible | €59,146 |
| 4 | Grupa 4. Vrećice za urin | 33140000 Material médico fungible | €19,200 |
| 5 | Grupa 5. Bočice vakuum za hemokulturu za aparat Bactec | 33140000 Material médico fungible | €31,440 |
| 6 | Grupa 6. Gel za ultrazvuk | 33140000 Material médico fungible | €956 |
| 7 | Grupa 7. Operacijski setovi i prekrivke 1 | 33140000 Material médico fungible | €58,926 |
| 8 | Grupa 8. Operacijski setovi i prekrivke 2 | 33140000 Material médico fungible | €54,339 |
| 9 | Grupa 9. Operacijski setovi i prekrivke 3 | 33140000 Material médico fungible | €22,483 |
| 10 | Grupa 10. Operacijski setovi i prekrivke 4 | 33140000 Material médico fungible | €102,644 |
| 11 | Grupa 11. Obloge za rane 1 | 33140000 Material médico fungible | €6,514 |
| 12 | Grupa 12. Obloge za rane 2 | 33140000 Material médico fungible | €33,791 |
| 13 | Grupa 13. Obloge za rane 3 | 33140000 Material médico fungible | €2,231 |
| 14 | Grupa 14. Obloge za rane 4 | 33140000 Material médico fungible | €3,084 |
| 15 | Grupa 15. Obloge za rane 5 | 33140000 Material médico fungible | €319 |
| 16 | Grupa 16. Folije za zaštitu i prevenciju oštećenja kože | 33140000 Material médico fungible | €22,176 |
| 17 | Grupa 17. Prekrivači/potrošni materijal za grijač BAIR Hugger Model 505 | 33140000 Material médico fungible | €657 |
| 18 | Grupa 18. Vakuum sistemi za vađenje krvi | 33140000 Material médico fungible | €101,508 |
| 19 | Grupa 19. Stakleni, plastični, metalni i drveni medicinski potrošni materijal | 33140000 Material médico fungible | €13,983 |
| 20 | Grupa 20. Kolostome i urostome | 33140000 Material médico fungible | €4,118 |
| 21 | Grupa 21. Zaštitne maske | 33140000 Material médico fungible | €361 |
| 22 | Grupa 22. Zavoji | 33140000 Material médico fungible | €4,440 |
| 23 | Grupa 23. Povoji | 33140000 Material médico fungible | €830 |
| 24 | Grupa 24. Flasteri | 33140000 Material médico fungible | €182 |
| 25 | Grupa 25. Vakuum sistemi za vađenje krvi 2 | 33140000 Material médico fungible | €2,580 |
| 26 | Grupa 26. Navlake za kamere | 33140000 Material médico fungible | €2,543 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Najduži dopušteni rok isporuke robe je 7 kalendarskih dana, od dana slanja zahtjeva za isporuku.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Medika d.d. | €90,942 | — |
| Lohmann & Rauscher d.o.o. | €55,078 | — |
| Paul Hartmann d.o.o. | €22,456 | — |
| MEDICAL INTERTRADE D.O.O. | €22,171 | — |
| MEDICAL INTERTRADE D.O.O. | €14,930 | — |
| Oktal Pharma d.o.o. | €6,872 | — |
| Paul Hartmann d.o.o. | €4,404 | — |
| MEDICAL INTERTRADE D.O.O. | €3,205 | — |
| Paul Hartmann d.o.o. | €2,936 | — |
| Medika d.d. | €2,239 | — |
Official publications
- TED · 00054745-2025 · 27 January 2025
- OJS · 18/2025 · 27 January 2025
Other tenders from Opća bolnica Dr. Josip Benčević Slavonski Brod
- OPERACIJSKI MIKROSKOP
- Potrošni materijali za transfuzijsku dijagnostiku
- Potrošni materijal za hemodijalizu
- Nabava lijekova lenalidomid, abirateron i faricimab do sklapanja Ugovora po provedbi zajedničke javne nabave
- Žurna nabava lijekova avapritinib, glofitamab i epcoritamab do sklapanja Ugovora po provedbi zajedničke javne nabave
- Žurna nabava lijekova avapritinib, glofitamab i epcoritamab do sklapanja Ugovora po provedbi zajedničke javne nabave
- Nabava lijekova pembrolizumab, ublituksimab, avapritinib i zanubrutinib do sklapanja Ugovora po provedbi postupka zajedničke nabave
- Nabava lijekova pembrolizumab, ublituksimab, avapritinib i zanubrutinib do sklapanja Ugovora po provedbi postupka zajedničke nabave
- Potrošni materijali za transfuzijsku dijagnostiku
- Potrošni materijal za hemodijalizu