Media inkoop en advies
Buyer: Provincie Utrecht
- Published
- 23 October 2024
- Submission deadline
- 3 December 2024, 14:00
- Estimated value
- €1,800,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00642094-2024
- Reference
- 92b7ebe3-0aa7-475a-a1b0-a0edfac5eb85
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79341000Servicios de publicidad
- 79340000Servicios de publicidad y de marketing
Description
De vraag die vanuit de provincie Utrecht in de markt zal worden gezet betreft de inkoop van mediaruimte en -advies. De te contracteren dienstverlening bestaat concreet uit: de inkoop van mediaruimte en -advies. Hieronder vallen de volgende uitingen in print: a) Betaalde redactie: maandelijkse pagina in alle lokale huis-aan-huis kranten in de Provincie Utrecht.; De maandelijkse pagina dient ook als digitaal toegankelijke pdf te worden aangeleverd om te kunnen worden gepubliceerd op de website van de provincie. De volgende diensten zijn mogelijk maar worden zelden of nauwelijks verstrekt, maar worden toch genoemd voor het geval dat, en mogen dan onder de raamovereenkomst worden afgenomen: b) Advertenties on- en offline: subsidieverstrekkingen/ ter kennisgevingen/ter visieleggingen/ inspraakprocedures, etc; Expliciet buiten de scope van de Opdracht vallen de volgende elementen: - De online arbeidsmarktcommunicatie m.b.t. vacatures. Hiervoor is er reeds een contract met een leverancier. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt voor de contractperiode inclusief verlengingen € 1.800.000. De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt dan ook dit bedrag. Bij het bereiken van deze…
Award criteria
- Quality — Omschrijf hoe u om gaat met de plaatsing van offline en online mediaberichten zoals omschreven in par. 2.5 en met de ontzorging van de Opdrachtgever. Benoem daarbij in ieder geval de volgende…
- Quality — De provincie Utrecht wil door middel van mediaplaatsingen, zowel online als offline, inwoners de mogelijkheid bieden tot het meedoen aan de participatiebijeenkomst over de bereikbaarheid van de…
- Price — In bijlage 10 Format prijzenblad wordt inschrijver gevraagd de kosten (ex. BTW) te offreren die voor de genoemde mediaplaatsingen aan Opdrachtgever zullen worden berekend. Het betreft hier een 22tal…
Official publications
- TED · 00642094-2024 · 23 October 2024
- OJS · 207/2024 · 23 October 2024