Material za interventno kardiologijo-ponovitev
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA MURSKA SOBOTA
- Published
- 11 August 2025
- Submission deadline
- 11 September 2025, 10:00
- Place of performance
- SI031
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00525346-2025
- Reference
- 92a2b907-6ee9-4c5d-b303-52d3fc1f5617
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33196000Ayudas médicas
Description
Gre za ponovitev razpisa za material za interventno kardiologijo; in sicer za artikle, za katere nismo prejeli nobene ponudbe. Javno naročilo sestoji iz enega sklopa.
Award criteria
- Price — 1. · najnižja končna cena posameznega artikla z DDV.
Official publications
- TED · 00525346-2025 · 11 August 2025
- OJS · 152/2025 · 11 August 2025