Material za interventno kardiologijo
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA MURSKA SOBOTA
- Published
- 22 April 2025
- Submission deadline
- 29 April 2025, 10:00
- Place of performance
- SI031
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00259917-2025
- Reference
- ff2001f2-7592-4640-8b1c-c30b2e0410c3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33196000Ayudas médicas
Description
Javno naročilo za obdobje 4. let, z vmesnim odpiranjem konkurence. Sklenitev okvirnih sporazumov in pogodbe z najcenejšim. Naročilo je razdeljeno na dva sklopa. Predvidena je klasična in konsignacijska nabava.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | KORONARNI STENTI | 33196000 Ayudas médicas | — |
| 2 | OSTALI MATERIAL ZA INTERVENTNO KARDIOLOGIJO | 33196000 Ayudas médicas | — |
Award criteria
- Price — 1. Cena
- Price — 1. cena
Official publications
- TED · 00259917-2025 · 22 April 2025
- OJS · 78/2025 · 22 April 2025