El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Μακροχρόνια μίσθωση (operating leasing) 92 οχημάτων.

Buyer: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ(e-ΕΦΚΑ)

Published
17 July 2024
Submission deadline
31 July 2024, 15:00
Estimated value
€2,385,786
Place of performance
EL303
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00427432-2024
Reference
fd02374e-c13a-4994-90a0-14df693b7cdc
Official source
Official source

CPV codes

Description

Μακροχρόνια μίσθωση (operating leasing) 92 οχημάτων, για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του Ηλεκτρονικού Εθνικού Φορέα Κοινωνικής Ασφάλισης (e-ΕΦΚΑ), πανελλαδικά, για χρονικό διάστημα πέντε (5) ετών Προυπολογισθεισας δαπάνης για τα 5 έτη ποσού 2.385.786,29 πλεον ΦΠΑ + ποσού 215.322,58 πλεον ΦΠΑ που αφορά στην καλυψη της συμμετοχής της αναθέτουσας αρχής σε ίδιες ζημίες, για το οποίο δεν θα υποβληθεί προσφορά. Η εν λογω δαπάνη θα ενσωματωθεί αυτούσια προς ανάλωση στη σύμβαση, καθ’ όλη τη διάρκεια ισχύος της, σύμφωνα με τα αναφερόμενα στις τεχνικές προδιαγραφές και όρους της Διακήρυξης .

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 TMHMA 1
EL303
34131000 Furgonetas con caja abierta ("pick-ups") €889,113
2 TMHMA 2
EL303
34410000 Motocicletas €57,157
3 TMHMA 3
EL303
34110000 Automóviles para pasajeros €1,397,177
4 TMHMA 4
EL303
34110000 Automóviles para pasajeros €42,339

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ(e-ΕΦΚΑ)