Μακροχρόνια μίσθωση (operating leasing) 92 οχημάτων.
Buyer: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ(e-ΕΦΚΑ)
- Published
- 6 March 2024
- Submission deadline
- 8 April 2024, 15:00
- Estimated value
- €2,385,786
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00137545-2024
- Reference
- 18c29509-6ee6-48a3-9f8b-40b9e26a1890
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34100000Vehículos de motor
- 34131000Furgonetas con caja abierta ("pick-ups")
- 34410000Motocicletas
Description
Μακροχρόνια μίσθωση (operating leasing) 92 οχημάτων, για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του Ηλεκτρονικού Εθνικού Φορέα Κοινωνικής Ασφάλισης (e-ΕΦΚΑ), πανελλαδικά, για χρονικό διάστημα πέντε (5) ετών .
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | TMHMA 1 | 34131000 Furgonetas con caja abierta ("pick-ups") | €889,113 |
| 2 | TMHMA 2 | 34410000 Motocicletas | €57,157 |
| 3 | TMHMA 3 | 34110000 Automóviles para pasajeros | €1,397,177 |
| 4 | TMHMA 4 | 34110000 Automóviles para pasajeros | €42,339 |
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00137545-2024 · 6 March 2024
- OJS · 47/2024 · 6 March 2024
Other tenders from ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ(e-ΕΦΚΑ)
- ΣΥΝΑΨΗ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΜΕ ΙΔΙΩΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΚΛΙΜΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΘΕΡΙΣΜΟ ΑΝΗΛΙΚΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ…
- Μακροχρόνια μίσθωση (operating leasing) 92 οχημάτων.
- «Προμήθεια λογισμικού για την διαχείριση του κεντρικού καταλόγου χρηστών του e-ΕΦΚΑ, την κεντρική διαχείριση των συστημάτων του e-ΕΦΚΑ τα…
- «Προμήθεια λογισμικού για την διαχείριση του κεντρικού καταλόγου χρηστών του e-ΕΦΚΑ, την κεντρική διαχείριση των συστημάτων του e-ΕΦΚΑ τα…
- Μακροχρόνια μίσθωση (operating leasing) 92 οχημάτων.
- ΣΥΝΑΨΗ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΜΕ ΙΔΙΩΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΚΛΙΜΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΘΕΡΙΣΜΟ ΑΝΗΛΙΚΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ…
- Μακροχρόνια μίσθωση (operating leasing) 92 οχημάτων.
- Προμήθεια και εγκατάσταση δύο (2) αντλιών θερμότητας (Α/Θ) στο ιδιόκτητο κτήριο του e-ΕΦΚΑ επί της οδού Σταδίου 31 στην Αθήνα, καθώς και η…
- ΣΥΝΑΨΗ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΜΕ ΙΔΙΩΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΚΛΙΜΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΘΕΡΙΣΜΟ ΑΝΗΛΙΚΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ…
- Συντήρηση του Κεντρικού Μηχανογραφικού Εξοπλισμού του e-ΕΦΚΑ.