El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

Madraci i posteljno rublje

Buyer: MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA

Published
6 November 2024
Submission deadline
15 November 2024, 12:00
Estimated value
€150,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00676265-2024
Reference
a39ca84f-7617-40bf-ad26-338acb98a70b
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet javnog nadmetanja u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava madraca i posteljnog rublja u skladu s priloženim tehničkim specifikacijama, troškovnicima, grupama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Grupa 1 - Madraci
HR050
39512000 Ropa de cama €53,000
2 Grupa 2 - Posteljno rublje
HR050
39512000 Ropa de cama €97,000

Award criteria

Official publications