Lijekovi 3
- Published
- 29 October 2024
- Submission deadline
- 27 November 2024, 10:00
- Place of performance
- Skopje, MK008
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00658600-2024
- Reference
- 4dbba6aa-7a30-4bd7-bdce-8db59dd5edc3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
lijekovi za liječenje multiple skleroze
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1. Ocrelizumab - 300 mg/10 ml | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | 2. Cladribine - 10 mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | Lot 3 | — | — |
Award criteria
- Price — Navedeno u dokumentaciji za nadmetanje koja je javno dostupna svim zainteresiranim gospodarskim subjektima elektroničkog sustava javne nabave Republike Severne Makedonije Oglas broj 17631/2024…
Official publications
- TED · 00658600-2024 · 29 October 2024
- OJS · 211/2024 · 29 October 2024
Other tenders from Sveučilišna klinika za neurologiju -Skoplje