El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Lijekovi 3

Buyer: Sveučilišna klinika za neurologiju -Skoplje

Published
31 July 2025
Submission deadline
1 September 2025, 10:00
Place of performance
Skoplje, MK008
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00501214-2025
Reference
3e751602-4de0-455c-ac47-52501ec6f0a5
Official source
Official source

CPV codes

Description

Navedeno u dokumentaciji za nadmetanje koja je javno dostupna svim zainteresiranim gospodarskim subjektima elektroničkog sustava javne nabave Republike Severne Makedonije Oglas broj 13844/2025 objavljen na Sveučilišnoj klinici za neurologiju - Skopje (https://e-nabavki.gov.mk/PublicAccess/Home.aspx#/home)

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Ocrelizumab - 920 mg/23 ml
Skoplje, MK008
33600000 Productos farmacéuticos
2 Cladribine - 10 mg
Skoplje, MK008
33600000 Productos farmacéuticos
3 Lot 3

Award criteria

Official publications

Other tenders from Sveučilišna klinika za neurologiju -Skoplje

See all →